Autoryzacja Samyang

Autoryzowany serwis obiektywów Samyang


Autoryzowany serwis obiektywów Samyang

Od ponad 30 lat serwisujemy sprzęt foto i video, a najwyższą rangą doświadczenia oraz jakości wykonywanych naprawa jest autoryzacja producenta sprzętu, dlatego z przyjemnością informujemy, że od 1 stycznia 2020 r. jesteśmy serwisem obiektywów Samyang w Polsce i Europie Środkowej (Bułgaria, Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Rumunia, Słowacja, Słowenia oraz Węgry). Dystrybutor zweryfikował nasz serwis na wielu płaszczyznach m.in.: pod kątem jakości napraw, czasu napraw, poziomu obsługi Klienta.


Ciągły progres

Samyang Optics jest liderem w dziedzinie innowacji i rozwoju w zakresie projektowania obiektywów do lustrzanek cyfrowych i aparatów bezlusterkowych. Od ponad 40 lat przekracza kolejne granice projektowanego sprzętu dedykowanego zarówno fotografii, jak i twórcom filmowym. Różnorodność obiektywów, a także szeroka gama dostępnych mocować umacnia pozycję firmy na rynku. W naszym serwisie dużą uwagę przywiązujemy do przeprowadzanych przez producenta szkoleń techników. Specjalistyczna i aktualna wiedza przyśpiesza zarówno prawidłową diagnozę, jak i wykonywanie napraw. Dzięki autoryzacji posiadamy dostęp zarówno do wiedzy, jak i do specjalistycznych narzędzi, które są niezbędne do napraw bogatej oferty producenta.

Gwarancja oryginalnych części

Naprawiając obiektyw Samyang w autoryzowanym serwisie masz pewność, że podczas napraw wykorzystane zostaną tylko oryginalne części. Stosowanie dedykowanych przez producenta części gwarantuje najwyższą jakość naprawy, dłuższą żywotność wymienionego elementu, a także wyeliminowanie ewentualnych usterek, które mogą być następstwem stosowania zamienników. Nasz autoryzowany serwis posiada dostęp do oryginalnych części zamiennych. Zarówno szybka dostawa niezbędnych części, jak i pokaźny stan magazynowy skracają czas pobytu sprzętu fotograficznego w serwisie.

naprawa obiektywów Samyang


Aktualizacje oprogramowania w obiektywach Samyang

Obecnie produkowane obiektywy umożliwiają wprowadzanie zmian oprogramowania. Nasz serwis posiada dostęp do najnowszych wersji i specjalnie dla naszych Klientów oferujemy bezpieczną aktualizację oprogramowania dostarczonego przez firmę Samyang.


Diagnoza usterki obiektywu

Zgodnie z procedurami przeprowadzamy bezpłatną diagnozę usterki obiektywu. Z uwagi na różnorodność usterek tylko dostarczony do nas sprzęt i zdiagnozowana przez naszych techników usterka może zostać zakwalifikowana do naprawy gwarancyjnej lub wyceniona w przypadku naprawy wykraczającej poza zakres objęty gwarancją.

Samyang naprawa obiektywów bez gwarancji

Jednym z wielu atutów naprawy sprzętu w autoryzowanym serwisie, jest utrzymanie gwarancji producenta nawet w przypadku odpłatnych napraw. Autoryzowany serwis to również naprawy, których nie obejmuje zakres gwarancji lub naprawy obiektywów bez gwarancji. Dodatkowo korzystając z usług naszego serwisu korzystasz z szeregu atutów:

udzielamy gwarancji na użyte części;
udzielamy gwarancji na wykonane usługi;
umożliwiamy umówienie naprawy w konkretnym terminie;
posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w naprawach obiektywów;
akceptujemy płatność kartą, gotówką lub przelewem;
umożliwiamy skorzystanie z oferty wypożyczalni sprzętu na preferencyjnych warunkach;

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych autoryzacjach, wybierz:

serwis Canon Serwis Canon

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych autoryzacjach, wybierz:

serwis aparatów Sony Serwis Sony