części zamienne
Części zamienne i akcesoria.
Tu zamówisz brakujące części.

Części zamienne do sprzętu fotograficznego

Naprawa zepsutego sprzętu fotograficznego najczęściej wiąże się z koniecznością wymiany uszkodzonych elementów (jednego lub kilku).

Oryginalne części to gwarancja pełnej kompatybilności z serwisowanym sprzętem, bezproblemowy montaż i pewność, że naprawiany aparat, obiektyw czy lampa błyskowa będzie funkcjonowała, tak jak przed awarią.


U nas tylko oryginalne części

Serwis Proclub używa podczas napraw wyłącznie części oryginalnych. Części do aparatów, obiektywów i innych sprzętów sprowadzamy bezpośrednio od producentów, a jako autoryzowany serwis marek Canon, Sony i Leica mamy stały dostęp do wszystkich podzespołów zalecanych przez producentów.

Naszym Klientom oferujemy również możliwość zamówienia brakujących akcesoriów oraz oryginalnych części zamiennych do ich sprzętu foto lub video. O dostępność konkretnych elementów oraz ich cenę mogą Państwo zapytać korzystając z wygodnego formularza kontaktowego, telefonicznie lub osobiście, podczas wizyty w serwisie Proclub.


Gwarancja jakości

Wykonując prace serwisowe stawiamy na najwyższą jakość usług, pracujemy na certyfikowanych urządzeniach i w doskonale wyposażonym laboratorium. Naprawiając sprzęty fotograficzne powierzone przez Klientów sięgamy wyłącznie po oryginalne części. Pozostając w stałym kontakcie z naszymi Zleceniodawcami, szczegółowo odpowiadamy na wszystkie pytania.
Zapytaj o dostępność
Jeśli chcesz zamówić akcesoria lub części do swojego sprzętu foto i video wypełnij poniższy formularz. Po wysłaniu formularza zostanie on przesłany do naszego Działu Obsługi Klienta, który sprawdzi możliwość zakupu danej części i skontaktuje się z Państwem w celu podania oferty sprzedaży.
treść zapytania
dane kontaktowe
podsumowanie

Treść zapytania


Producent*
Model*
Kolor modelu*
Nazwa elementu*
Dodatkowy opis (0/320 znaków)*
*pola wymagane

Dane kontaktowe


Imię*
Nazwisko*
telefon*
e-mail
*pola wymagane

Podsumowanie
Aby edytować dane, kliknij w odpowiednią sekcję u góry formularza.
Twoje zapytanie zostało wysłane!
Dziękujemy za przesłanie zapytania, nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów. Potwierdzenie zapytania zostało przesłane równiez na podany przez Ciebie adres e-mail.

Jeżeli chcesz sprawdzić aktualne promocje serwisowe, wybierz:

Aktualności i promocje
Zobacz co u nas słychać

Jeżeli chcesz zobaczyć specjalistyczne maszyny serwisowe, wybierz:

Maszyny serwisowe
Specjalistyczne maszyny w Proclub