ROS Opieka Serwisowa Proclub
Boisz się drogich napraw po zakończeniu okresu gwarancji?

Nasza usługa jest odpowiedzią na Twoje obawy. Już teraz sprawdź poszczególne pakiety dla swojego sprzętu fotograficznego.

Nie czekaj aż Twój sprzęt się popsuje

Opieka Serwisowa Na 3 lata

od 3 do 5 lat opieki serwisowej
Autoryzowany Serwis

Autoryzowany Serwis
Łatwa procedura naprawy aparatów i obiektywów

Łatwa procedura

Rozszerzona Opieka Serwisowa to program przedłużenia standardowej gwarancji na zakupiony sprzęt fotograficzny nawet od 3 do 5 lat od daty zakupu. ROS pozwala na bezpłatne naprawy sprzętu w autoryzowanym serwisie, realizowane zgodnie z zapisami zawartymi w ramach karty gwarancyjnej firmy Canon oraz Sony nawet po zakończeniu standardowej gwarancji. Przedłużenie standardowej gwarancji można wykupić do 360 dni od daty zakupu sprzętu. Podczas całego okresu trwania przedłużonej gwarancji, Klient ma możliwości nieodpłatnej naprawy wszelkich usterek nie powstałych z winy użytkownika w autoryzowanym serwisie Proclub przy ul. Żytniej 15 w Warszawie.

Znajdź swój sprzęt:

WYBIERZ MARKĘ SPRZĘTU

Rozszerzona Opieka Serwisowa na Aparaty i Obiektywy Canon
Rozszerzona Opieka Serwisowa na Aparaty i Obiektywy Sony

Opinie Naszych Klientów

Profesjonalna obsługa, szybka realizacja, bardzo dobry kontakt z klientem.

Maciek

Opinia Klientów o Proclub

Wszystko na plus, bardzo profesjonalna obsługa i podejście do klienta! Jestem bardzo zadowolony i będę polecał znajomym.

Bartek

Opinia Klientów o Proclub

Proclub Sklep - Wypożyczalnia - Serwis Foto i Video

Od ponad 30 lat jesteśmy związani z branżą foto i video. Jesteśmy jedynym w Polsce autoryzowanym serwisem firm Canon, Sony, Tamron, Samyang, Leica oraz Sanyo. Aktualnie pracuje u nas prawie 30 osób i zajmujemy ponad 400 metrów kwadratowych. Priorytetem jest dla nas stały rozwój jakości usług serwisowych, wraz z poszerzaniem gamy wykonywanych napraw sprzętu foto i video przy użyciu jak najnowocześniejszych rozwiązań, Jesteśmy dumni z naszej dotychczasowej działalności, historii, rozwoju, a także z faktu, że zdobywamy nowe autoryzacje znanych, światowych producentów. Dokładamy wszelkich starań aby klienci naszego serwisu, wypożyczalni oraz sklepu byli obsługiwani na najwyższym poziomie, dlatego zawsze chętnie doradzimy w wyborze sprzętu i akcesoriów.